Opoziciona banda predvođena dokazanim lopovom Draganom Đilasom ponovo nastavlja prljavu kampanju protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića i njegove porodice, saopštio je Gradski odbor Srpske napredne stranke Pančevo.
„U svom poznatom stilu, ne birajući metode, ovoga puta meta je predsednikova porodica. Nakon brojnih optužbi da je predesdnikov otac albanskog porekla, zatim napada na njegovog najstrarijeg sina Danila da ima konekcije u kriminalnom miljeu, ovog puta na udaru je brat Aleksandra Vučića – Andrej Vučić.
Sve su veće crne mrlje koje se talože na žutim stranama medija žute mafije. Misle da narod ne pamti vreme njihove vlasti, što je velika greška. Vreme njihove oligarhije je prošlo, kada su punili džepove a praznili budžet republike Srbije.
Srbija je suverena zemlja i neće dozoliti ni njima, a ni njihovim inostranim partnerima da na bilo koji način ugroze politčki život i političke odluke u okviru granica naše zemlje“, saopštio je Gradski odbor Srpske napredne stranke Pančevo.